wtorek, 1 maja 2018

Ważne informacje

Witajcie!

Dzisiaj przychodzę do was z pewną sprawą, a mianowicie ze zmianami, które za niedługo Gaoithe może przejść.

Po pierwsze, na blogu została zorganizowana ankieta i prosiłam każdego o to by oddał swój głos. Tak więc kończymy z wynikiem 12 głosów na tak i 4 na nie. Oznacza to, że prawdopodobnie niedługo zostaną dodane do naszego bloga nowe rasy.

Po drugie, ze względu na to, że za niedługo zostaną dodane nowe rasy, fabuła bloga oraz formularz mogą ulec kilku zmianom. Jeśli tak się stanie to wszyscy oczywiście zostaniecie poinformowani.

Po trzecie, złożyłam dla naszego bloga zamówienie na szablon. Kiedy tylko dostanę szablon to zrobię aktualizację i prawdopodobnie wtedy właśnie pojawią się na blogu wszystkie te rzeczy o których piszę.

Po czwarte, administracja szykuje się do zorganizowania "Wieczorku RPG". Ma to na celu wspólne lepsze poznanie się. O tym również zostaniecie niedługo poinformowani w innym poście i chciałabym poprosić by wszyscy byli. Oczywiście jeśli ktoś nie będzie naprawdę mógł to oczywiście rozumiem, ale zależy mi by przyszedł każdy. Tak jak mówiłam, informacje o dacie odbycia się oraz wszystko inne pojawi się niedługo.

Po piąte, do soboty do godziny 22.30 macie czas na wysyłanie prac dotyczących eventu do administracji. Proszę, nie zapomnijcie napisać do kogo należy dana praca bo nie będziemy wiedzieli komu przypisać nagrody i w jaki sposób, a nie chciałabym by ktoś został pokrzywdzony.
Niech każdy przejrzy swoje wiadomości do administracji (te dotyczące eventu) i jeśli nie napisaliście imienia waszej postaci lub dwóch jeśli z kimś współpracujecie, to je dopiszcie.

Po szóste, już niedługo na blogu pojawią się zadania. Wybaczcie, że tak długo, ale niestety administracja mocno zmienia swój skład gdyż jeden z adminów odszedł i jest masa roboty.

Po siódme, bardzo możliwe jest to, że za niedługo zostanie dodane coś takiego jak ekran ładowania. Myślę, że to będzie wyglądać o wiele ładniej i ciekawiej.

Po ósme, mam do was pytanko. Mianowicie, chcielibyście by na blogu była strona z grami? Żebyście mogli sobie pograć itd.? Poza tym myśleliśmy czy może nie chcielibyście by nie zrobić strony takiej jak "Kino" i właśnie tam nie dać wam możliwości odtwarzania filmów z Youtube. 

Myślę, że to wszystko. Koniecznie dajcie znać co myślicie o nadchodzącej aktualizacji oraz w komentarzach podzielcie się waszym zdaniem na temat "Po ósme". Poza tym możecie napisać co wy chcielibyście dodać na blogu!

Pozdrawiam
Isleen

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mrs Black Farfallen