piątek, 13 kwietnia 2018

Riley Jane Black

|Autor zdjęcia: Barbara Williams|
|Zdjęcie przerobiła: Isleen|

"Możesz mieć doskonały wzrok, ale Twój umysł i tak pozostanie ślepy"


 1. Imię: Riley, na drugie ma Jane
 2. Przezwisko/Skrót imienia: Kiedyś znajomi wołali na nią Rilly
 3. Nazwisko: Black
 4. Wiek: 100 lat
 5. Data urodzenia: 14 Czerwca
 6. Płeć: Kobieta
 7. Rasa: Zmiennokształtny
 8. Miejsce zamieszkania: Kahalide
 9. Aparycja: Riley raczej nie wyróżnia się z tłumu. To dziewczyna o smukłej, zgrabnej sylwetce. Nie pochwali się wzrostem, bowiem ma zaledwie metr pięćdziesiąt osiem.
 10. Opis wyglądu: Cóż można powiedzieć na temat jej wyglądu? Posiada ciemne, gęste, długie włosy sięgające do łopatek. Uwagę przyciągają duże, nieco skośne oczy, o głębokim spojrzeniu (zdaniem niektórych można w nich utonąć). Powieki zazwyczaj zdobi delikatny szary bądź brązowy cień, kobieta nigdy nie robi sobie mocnego makijażu.
 11. Znaki szczególne: Raczej nie posiada znaków szczególnych
 12. Głos: https://www.youtube.com/watch?v=B10Xe5Gm5cY&app=desktop
 13. Opis charakteru: Trudno opisać charakter Riley kilkoma słowami. Nietuzinkowość to słowo w pełni oddające jej osobowość. Przy pierwszym spotkaniu, można odnieść wrażenie, iż jest człowiekiem cichym i zamkniętym w sobie, aczkolwiek ona sama stanowczo temu zaprzecza. Jak to u większości kobiet bywa, miewa huśtawki nastrojów. Jednego dnia to pełna energii optymistka, innego ponura samotniczka, która najchętniej skryłaby się w mysiej norze. Kiedy już wpadnie w swój melancholijny nastrój, ciężko ją z niego wyrwać. Przez wiecznie niezaspokojoną ciekawość, często bez potrzeby wtyka nos w nieswoje sprawy. Zwykle nie odzywa się, gdy nie ma nic ciekawego do powiedzenia, unika wszelkich sytuacji konfliktowych i z reguły stara się być miła dla innych, co wcale nie oznacza, że sprowokowana nie potrafi się odgryźć. Czasem miewa gorsze dni, wtedy lepiej zostawić ją w spokoju, bo gdy jest nie w sosie, potrafi być wręcz agresywna. Zapewne większości jej znajomym, trudno to zrozumieć, ale twierdzi, że lepiej czuje się w towarzystwie zwierząt niż ludzi. Jak zapewne każdy z nas, Riley ma również wady. Często pod wpływem emocji działa bardzo impulsywnie. Bywa roztrzepana i niepoważna. Przebywanie w społeczeństwie jest dla niej dość ciężkie, zważywszy na to, że mało kto ją rozumie, i zwykle trzyma się z boku. Ale dość o złych cechach, pora na jakieś zalety. Obrona bliskich jej jest dla Riley priorytetem i nie będzie patrzeć obojętnie na cudze cierpienie. Wbrew pozorom, jest osobą silną psychicznie, która nie boi się wyzwań. To perfekcjonistka, zawsze musi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Cechuje ją upór w dążeniu do celu i nie spocznie, póki nie zrobi tego, co sobie zaplanowała. Nie brak jej również poczucia humoru, śmiało można stwierdzić, iż Riley to dziewczyna czuła, delikatna i wrażliwa. Czy wspominałam już, że ma świra na punkcie zwierząt, jak i większości magicznych stworzeń?
 14. Rodzina: Jej rodzice zmarli, gdy miała niecałe dwa lata. Wychowywała ją babcia - Bella Cameron.
 15. Partner: Jak na razie nie ma w planie żadnego związku. Cóż, szczerze wątpię czy ktoś wytrzyma z tą wariatką na dłuższą metę.
 16. Historia: Riley niechętnie wraca myślami do przeszłości i stara się unikać owego tematu. Wiadomo tylko, że jej historia nie była usiana różami.
 17. Zainteresowania: Prócz pasji do zwierząt i magicznych stworzeń, wiele radości sprawia jej także robienie zdjęć, gra na fortepianie czy malowanie.
 18. Ciekawostki: ~ Większość wolnego czasu spędza aktywnie na długich spacerach po lesie. ~ Posiada niewielki tatuaż na szyi, a konkretniej czarny napis "Memento Mori".
 19. Żywioł/y: Woda
 20. Moc/Moce: Chodzenie po wodzie, Oddychanie pod wodą, Kontrolowanie wody
 21. Profesja: Badacz
 22. Przełożony: Brak
 23. Ranga: Nowicjusz
 24. Kontrahent: Bral
 25. Taliny: 1500
 26. Ekwipunek: Zwój Chowańca - Pozwala na zdobycie chowańca. (Może to być każde zwierzę, łącznie z tymi z bestiariusza!)
 27. Umiejętności: Siła - 40 | Zwinność - 35 | Szybkość - 60 | Kamuflaż - 35 | Walka - 40 | Magia - 100 | Wiedza - 100 | 
 28. Kontakt: [Gmail] rudammmm18@gmail.com | [Howrse] Pan kot | [Doggi-Game] SaszaXD | [Email] rudaM18@wp.pl |
 29. Druga Postać: Wojownik Ozdobny
 30. Zdjęcie drugiej postaci:
  |Autor zdjęcia: Tammy Mills|

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mrs Black Farfallen