poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Od Vincenta CD Christiny

- Brzmi nieźle- uśmiechnąłem się -a dokładnie naczym by to polegało?- zapytałem podpierając głowę reką.
- Mówiłeś wcześniej, że masz żywioł wody, zgadza się?- zapytała- Sama nie mogę za bardzo obserwować morskich stworzeń, przydałaby się pomoc - powiedziała pokazując mi jakieś zwierzę narysowane w notatniku. Perspektywa pływania w jeziorze z różnymi stworami i robienia im zdjęć albo rysowania ich wydawała się być dość ciekawa, a dodatkowo moje umiejętności oddychania pod wodą tylko utwierdzały mnie w tym przekonaniu.
-W takim razie na pewno się dogadamy. Oczywiście jeśli nie będę musiał zblirzać się do gryfów - zaśmiałem się. Praktycznie w tym samym momencie zauważyłem maga, który poprosił mnie wcześniej o przyniesienie piór gryfa, więc pomachałem w jego kierunku krzycząc jego imię. Mag odwrócił się na to i również pomachał idąc w naszym kierunku.
- Zaraz wrócę - powiedziałem do Christiny i poszedłem w stronę maga. Dałem mu pióra na co on mi podziękował i wręczył jakiś niewielki pakunek, który schowałem do kieszeni po czym wróciłem do stolika.
-Jak dla mnie to ty powinieneś przebranżować się z łowcy na najemnika - stwierdziła śmiejąc się, trudno było jej nie przyznać racji. Dopiero co przyjechałem tutaj, a już spora ilość osób prosi mnie o jakaś pomoc lub aby coś dla niej zdobyć.
- Racja - stwierdziłem, gdy nagle za rogiem przebiegło jakieś niewielkie zwierzę. Obejrzałem się za nim, dziewczyna chyba też je zauważyłam bo wychylila się w tamtym kierunku. Pierwsze co mi przyszło do głowy to, że jest to jakiś zwykły kot, ale stworzenie przemieszczało się niezwykle szybko. Przez cały czas zastanawiajac się co to może być poszedłem zapłacić za kawy.
- Proponuję sprawdzić co to jest - powiedziałem z uśmiechem wracając do stolika  do dziewczyny na co ona skinęła głową z podobnym entuzjazmem i ruszyłiśmy w tamtym kierunku.Christie ?
(Znowu za krótkie xD
Wstawiam teraz bo przez parę dni może mnie nie być ;-;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mrs Black Farfallen