niedziela, 15 kwietnia 2018

Lavena Holmes

|Autor zdjęcia: Lilawind|
|Zdjęcie przerobiła: Isleen|

"Wojna ze mną? Gratuluję odwagi, współczuję głupoty."

 1. Imię: Lavena
 2. Przezwisko/Skrót imienia: Lavi, niektórzy nazywają ją Lena.
 3. Nazwisko: Holmes
 4. Wiek: 16 lat
 5. Data urodzenia: 14 Luty
 6. Płeć: Kobieta
 7. Rasa: Zmiennokształtny
 8. Miejsce zamieszkania: Roikaele
 9. Aparycja: Jest ona wyjątków szybka i zwinna. Potrafi poruszać się praktycznie bezszelestnie.
 10. Opis wyglądu: Jest to średniego wzrostu dziewczyna, o pofalowanych brązowych włosach i ciemnych oczach.
 11. Znaki szczególne: Ma tatuaż na lewym nadgarstku, jest to głowa ryczącego tygrysa którą samą narysowała.
 12. Głos: https://m.youtube.com/watch?v=JrvN7H-FdT8
 13. Opis charakteru: Jest cichą i spokojną osobą, do czasu aż ktoś nie wejdzie jej w drogę. Nie umie ona panować nad sobą w postaci tygrysa. Potrafi być mściwa, nawet brutalna, czego w żadnym stopniu nie zdradza jej wiek czy wygląd. Oprócz tego jest wyjątkowo inteligentna. Nie liczy się często ze zdaniem innych, nie potrafi przegrywać i zawsze chce rządzić, jest też pewna siebie. Jednak kiedy ktoś zdobędzie jej zaufanie lub szacunek będzie stała za taką osobą murem. Może i jest młoda, ale dużo już przeżyła. Jednak stara się nie pokazywać tej strony siebie. Zazwyczaj stara się grać wesołą nastolatkę.
 14. Rodzina: Matka porzuciła ją gdy miała 5 lat, a ojca nigdy nie poznała. Wychowywał się praktycznie na ulicy do momentu gdy w wieku 9 lat znalazł ją jej wuj Daniel.
 15. Partner: Nie ma i raczej nikt z nią nie wytrzyma.
 16. Historia: Urodziła się w niewielkim mieście, wychowywała ją tylko matka, ponieważ ojciec ich zostawił. W mieście tym żyli praktycznie sami ludzie i magowie, to że nie lubili oni zmiennych to mało powiedziane. Gdy Lavena skończyła pięć lat okazało się, że ona również jest zmiennokształtna. Jej matka przestała się nią w ogóle interesować, a po pewnym czasie wyjechała bez słowa. Jednak wcześniej sprzedając dom. Dziewczynka nie wiedziała co ma zrobić więc zaczęła tułać się po ulicach miasta. Było jej ciężko, ale jakoś udało jej się przeżyć. Musiała kraść i nie tylko. Cztery lata później do miasta przyjechał jej wuj. Pamiętała go dość dobrze. Obiecał on się nią zająć. Jednak szczęście nie trwało długo, rok później gdy jechała z wujem do innego miasta, ponieważ był on handlarzem, napadli ich złodzieje. Zamordowali oni jej wójta. Dziewczyna niepotrafiąc zapanować nad swoją 'tygrysią' stroną jako tygrys zabiła wszystkich złodziei. Kiedy wróciła do swojej normalnej postaci i zobaczyła co zrobiła, bardzo się tym nie przejęła, twierdziła, że zasłużyli na to. Czuła się tak jakby jej zwierzęca strona miała nad nią większą władzę. Postanowiła znaleźć szkołę w której nauczą ją nad tym panować. Po drodze spotkała parę ciekawych osób, i zdobyła parę przydatnych umiejętności. Ale to inna historia.
 17. Zainteresowania: Uwielbia rysować, od zawsze to robiła i to naprawdę kocha. Oprócz tego zna się na myślistwie. Lubi czytać, i uczyć się. Bardzo lubi chemię i wszystko z nią związane. Zna się na ziołach. Kocha też grę na gitarze i całkiem nieźle śpiewa.
 18. Ciekawostki: Większość jej wiedzy o ziołach to nauka robienia trucizn. W swojej podróży jako trzynastolatka podróżowała przez jakiś czas z płatnym mordercą, o czym dowiedziała się dopiero później.
 19. Żywioł/y: Strach
 20. Moc/Moce: Nie zna jeszcze dobrze swoich mocy, ale potrafi przywoływać wizję największych strachów innych ludzi.
 21. Profesja: Nie wie kim by chciała zostać w przyszłości. Możliwe że muzykiem.
 22. Przełożony: Brak
 23. Szkoła: Szkoła Cierni
 24. Ranga: Nowicjusz
 25. Kontrahent: Brak
 26. Taliny: 500
 27. Ekwipunek: Pusto~ 
 28. Umiejętności: Siła - 50 | Zwinność - 70 | Szybkość - 70 | Kamuflaż - 30 | Walka - 50 | Magia - 30 | Wiedza - 100 | 
 29. Kontakt: [Gmail] 11byme11@gmail.com | [Email] 11byme11@onet.pl | 
 30. Druga postać: Tygrys
 31. Zdjęcie drugiej postaci: 
  |Autor zdjęcia: izunia85|

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mrs Black Farfallen