poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Isleen Salvere

|Autor zdjęcia: GretaTu|
|Zdjęcie przerobiła: Isleen|

"W oczach tkwi siła duszy"

 1. Imię: Isleen
 2. Przezwisko/Skrót imienia: Leen, Issi
 3. Nazwisko: Salvere
 4. Wiek: 53 lat
 5. Data urodzenia: 12 Lipca
 6. Płeć: Kobieta
 7. Rasa: Mag
 8. Miejsce zamieszkania: Swój dom ma w Kahalide, ale częściej przebywa w mieszkaniu które ma w budynku Rady Magów.
 9. Aparycja: Isleen ma przechodzącą przez lewe oko bliznę, którą zazwyczaj ukrywa za pomocą zaklęcia.
 10. Opis wyglądu: Isleen jest szczupła i wysportowana, ale nie przesadza z mięśniami. Ma charakterystyczne białe włosy z kilkoma czarnymi pasemkami i błękitne oczy.
 11. Znaki szczególne: Przez jej lewe oko przechodzi blizna, którą zazwyczaj ukrywa za pomocą zaklęcia.
 12. Głos: https://www.youtube.com/watch?v=6HkrP_-Me2c
 13. Opis charakteru: Isleen z natury jest osobą bardzo spokojną i potrafi zachować zimną krew w każdej sytuacji. Mimo wszystko czasem wybucha gniewem i wtedy nic nie jest w stanie jej powstrzymać przed podjętymi decyzjami. Nienawidzi zdrady i jeśli ktoś wbije jej nóż w plecy to będzie musiał starać się przez parę ładnych lat (jeśli nie o wiele dłużej) o to by odzyskać jej zaufanie. Często jest bardzo sarkastyczna i ironiczna. Czasem mówi wredne rzeczy i nie raz nie dwa zdarzyło się jej przeklinać. Gdy chodzi o przyjaciół oraz rodzinę to mogłaby skoczyć za nimi w ogień. Mimo wszystko nie ma takiej osoby, której mówiłaby wszystko. Wiele rzeczy zostawia dla siebie, gdyż uważa, że tak będzie dla wszystkich po prostu lepiej, a ona sama nie lubi za bardzo gdy ktoś wtrąca się w jej sprawy i mówi jej co ma robić.
 14. Rodzina: Jej rodzina jest duża, ciężko by było wszystkich opisać. Mimo wszystko jednak nie miała szczęśliwego dzieciństwa. Isleen dorastała w rodzinie Magów, która słynie ze swej potęgi i niesamowitych umiejętności magicznych. Jako jedno z młodszych dzieci była popychana i nieszanowana przez starsze rodzeństwo oraz rodziców. Poza tym jej umiejętności magiczne przebudziły się bardzo późno, co dodatkowo sprawiło, że jej rodzina jej nie szanowała.
 15. Partner: Nie ma i nie wie czy będzie go miała. Bardzo trudno jej komukolwiek zaufać. No, ale może kiedyś tam...
 16. Historia: Isleen dorastała w słynącej ze swej potęgi oraz niesamowitych zdolności magicznych, rodzinie Magów. Jej rodzina jest naprawdę niesłychanie liczna, ale w końcu jej rodzice są ze sobą od tysięcy lat, tak więc trudno im się dziwić, że zbudowali tak wielką rodzinę. Może trudno w to uwierzyć, ale różnica między Isleen, a najstarszym z jej rodziny bratem dzieli ją około dwóch tysięcy lat. Jako jedno z młodszych dzieci nie była szanowana przez rodzeństwo oraz rodziców, a dodatkowo miała jeszcze problemy z przebudzeniem swych magicznych umiejętności, co tylko dolewało oliwy do ognia. Gdy tylko dobrze się wyuczyła od razu wyjechała z rodzinnego domu i zerwała kontakt z rodziną.
 17. Zainteresowania: Isleen uwielbia śpiewać oraz tańczyć. Interesuje się także rysowaniem oraz ogrodnictwem.
 18. Ciekawostki: Kocha spacerować nocami po pięknych ogrodach i podziwiać gwieździste niebo oraz skąpane w blasku księżyca kwiaty.
 19. Żywioł/y: Woda, Lód, Ciemność, Ziemia, Piasek
 20. Moc/Moce: Oddychanie pod wodą, Chodzenie po wodzie, Kontrolowanie wody, Wytwarzanie lodu, zamrażanie przedmiotów oraz wody, Kontrola nad lodem, Władza nad ciemnością, Rzucanie klątw, Rzucanie uroków, Władza nad ziemią, Władza nad roślinnością, Czerpanie siły z ziemi, Kontrolowanie piasku, Wywoływanie tornad i burz piaskowych, Przemieszczanie się za pomocą piasku.
 21. Profesja: Członek Rady Wyższej Magów
 22. Przełożony: Brak
 23. Ranga: Oświecony
 24. Kontrahent: Nie posiada swego kontrahenta
 25. Taliny: 1000 
 26. Ekwipunek: Pusto~
 27. Umiejętności: Siła - Max | Zwinność - Max | Szybkość - Max | Kamuflaż - Max | Walka - Max | Magia - Max | Wiedza - Max |
 28. Kontakt: [Gmail] seaa48pl@gmail.com | [Howrse] SeAa48PL | [Doggi-Game] Cassandra48 | [Lioden] SeAa48PL |

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mrs Black Farfallen