niedziela, 22 kwietnia 2018

Event z okazji otwarcia bloga!

Witam, witam!
Z okazji otwarcia bloga administracja postanowiła zorganizować dla was event!
Chciałabym tylko powiedzieć, że wszystko, prócz konkursu "Nie taki diabeł straszny, jak go malują", wysyłacie do administracji. Rozdanie nagród odbędzie się wieczorem w ostatni dzień eventu.
Więc może zaczynajmy z konkurencjami!

1. Wpis w Bestiariuszu
A więc niedawno pewna osoba założyła księgę, którą ochrzciła imieniem "Bestiariusz". W księdze tej znajdziecie informacje o różnych magicznych stworzeniach oraz ich zdjęcia. Będzie ona niedługo dostępna w Bibliotece! Wszyscy Magowie oraz Zmienni postanowili wypełnić księgę swoją wiedzą i wy również możecie to zrobić.
Konkurs polega na tym by opisać jakieś magiczne stworzenie (może być całkowicie przez was zmyślone lub takie które już znamy, jak jednorożec czy gryf) oraz je narysować! Następnie wysyłacie do administracji. Po zrobieniu tego i zatwierdzeniu waszego stworzenia przez administrację, podczas podsumowania eventu, nagroda trafi na wasze konto!
Wiem, że nie wszyscy potrafią rysować, dlatego możecie brać udział w tym konkursie w parach i np. jedna osoba rysuje, a druga opisuje. Wtedy nagroda zostaje podzielona na pół i trafia do obu postaci.

2. "Nie taki diabeł straszny, jak go malują"
Jakimś sposobem trafiacie do domu zwariowanego Maga. (Możecie wykonać ten konkurs samodzielnie lub w góra trzy osoby. Jeśli piszecie w zespole, czyli właśnie trzy czy dwie osoby to po prostu w jednym poście piszecie na zmianę perspektywę waszych postaci. Czyli na przykład ja biorę udział w tym konkursie z adminką Willow i adminem czatu Alexem. W poście piszę "POV. Isleen" i piszę swoją część opowiadania ze swojej perspektywy, kiedy skończę, w tym samym poście, pod tym co ja napisałam, przypełza Willow i pisze "POV. Willow" no i pisze później opowiadanie ze swojej perspektywy, później Alex robi to samo. Oczywiście nie opisujecie jednego całego opowiadania, tylko np. Ja piszę początek, Willow pisze rozwinięcie, a Alex pisze zakończenie) Po trafieniu tam Mag mówi wam, że musicie się oczyścić i podaje wam dziwny wywar który pijecie. Nagle zaczyna się wam kręcić w głowach i tracicie przytomność po czym budzicie się w dziwnym świecie. Waszym zadaniem jest dowiedzieć się co knuje jeden z przedstawicieli Pustki (wymyślcie coś kreatywnego. Planuje imprezę, planuje otworzyć biznes narkotykowy? Wymyślcie coś durnego, wierzę w was xD) i go powstrzymać. Po wykonaniu zadania wracacie i budzicie się w domu szalonego Maga. Odkrywacie, że nie podał wam żadnego magicznego wywaru tylko coś halucynogennego. (Aloes, Viagra? Wierzę w was xD) Opiszcie na końcu jak się czuliście, poczuliście się oczyszczeni?
Nagrody zostaną podzielone na dwie lub trzy osoby, chyba, że ktoś pisze sam to nagroda trafia tylko do niego.
Rozdanie odbędzie się w poście który pojawi się pod koniec eventu.

3. Hokus Pokus
Waszym zadaniem jest ułożyć magiczne zaklęcie.
Może być ono długie bądź krótkie. Następnie zaklęcia zostaną poddane głosowaniu i najlepsze zostaną nagrodzone. Zaklęcia mogą być śmieszne, poważne lub mogą przypominać wiersze, co tylko wam przyjdzie do głowy. Nie zapomnijcie napisać na co jest to zaklęcie! :)
Podobnie jak w przypadku pozostałych, rozdanie nagród odbędzie się w poście który pojawi się pod koniec eventu.

Mam nadzieję, że event przypadnie wam do gustu.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Wasza zawsze trzeźwa adminka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mrs Black Farfallen