piątek, 13 kwietnia 2018

Cole Rodriguez

|Autor zdjęcia: Mandi|
|Zdjęcie przerobiła: Isleen|


,,Życie ma pełno różnych rozdziałów, koniec jednego złego rozdziału nie oznacza końca książki"

 1. Imię: Cole
 2. Przezwisko/Skrót imienia: Dość ciężko skrócić jego imię bądź nadać mu jakiś pseudonim...
 3. Nazwisko: Rodriguez
 4. Wiek: 24 lata
 5. Data urodzenia: 1 Sierpnia
 6. Płeć: Mężczyzna
 7. Rasa: Mag
 8. Miejsce zamieszkania: Roikaele
 9. Aparycja: Cole posiada wiele licznych blizn na ciele. Głównie na plecach... Aczkolwiek są one słabo widoczne i pierwszy lepszy przechodzień nie jest w stanie ich zauważyć. Są jednak też i takie, które widać na pierwszy rzut oka.
 10. Opis wyglądu: Cole nie wyróżnia się zbytnio z tłumu. Jest dość wysoki, nie jest gruby, a jego sylwetka jest wysportowana. Ciemno-brązowe włosy znajdujące się na jego głowie, nieco się kręcą i żyją własnym życiem, do czego zdążył już się przyzwyczaić. Oprócz tego posiada piwne oczy. Jego ciało zdobią również tatuaże. Na prawej ręce ma coś na wzór gitary, a jednocześnie krajobraz jego rodzinnego miasta. Również na prawej ręce ma żarówkę wypełnioną kwiatami oraz jaskółkę. Natomiast na palcu lewej ręki posiada słonika i znak nieskończoności.
 11. Znaki szczególne: Oprócz niektórych blizn na jego ciele to raczej nic.
 12. Głos: https://www.youtube.com/watch?v=IlkBLwl4aBM
 13. Opis charakteru: Cole to człowiek dość dziwny, dlatego ciężko byłoby opisać go jednym słowem. Patrząc na niego z boku, to nie wyróżnia się niczym z tłumu. Zazwyczaj chodzi z uśmiechem przylepionym do twarzy, chyba że ma jakiś gorszy dzień co zdarza się dość rzadko... Nie ma problemu z zawieraniem nowych znajomości i jest nad wyraz śmiały. Szybko znajduje sobie przyjaciół i dobrych kumpli co zdecydowanie jest jego zaletą. Bije od niego pewność siebie. Mimo iż nie ma kłopotów ze znalezieniem towarzystwa, to nieczęsto słucha innych ludzi i zazwyczaj robi wszystko po swojemu. Od małego uwielbiał przypływ adrenaliny i dreszczyk emocji. Uwielbiał robić szalone rzeczy i zawsze stawiał sobie coraz to nowe wyzwania. Należy dodać, że najpierw robi, później myśli przez co jego życie urozmaicone jest w różne, dziwne sytuacje i odpały. Ale przyznać mu też trzeba, że jest inteligentny i niegłupi. Uważa, że nie potrafi panować nad emocjami, dlatego czasami jest porywczy i łatwo wyprowadzić go z równowagi. Niekiedy potrafi być naprawdę wredny i zgryźliwy. Wtedy nadużywa sarkazmu i czepia się dosłownie wszystkiego. Przy okazji wyznaje zasadę ,,Oko za oko, ząb za ząb", a co za tym idzie uwielbia się mścić. Mimo to zwykle jest wesoły i wygadany. Zawsze znajduje temat do rozmowy i mógłby gadać bez przerwy. Jest strasznie szczery. Zawsze wali prosto z mostu i rzadko kiedy owija w bawełnę. Nie lubi nudy i ciszy, z natury jest bardzo ruchliwy i ciężko mu usiedzieć w miejscu na dłuższy czas. Nie lubi się dzielić z innymi swoimi problemami i jeśli o tym mowa, to zazwyczaj dusi wszystko w sobie nikomu o tym nie mówiąc. Jest typem marzyciela i często chodzi z głową w chmurach.
 14. Rodzina: Jego rodzina nie jest zbyt duża. Właściwie składała się z trzech osób (nie wliczając w to jego). Posiadał rodziców i siostrę. Niestety tak naprawdę nie zna ich zbyt dobrze. Jedyne co, to zna ich imiona, wygląd i cechy charakterystyczne. Zawsze jednak powtarza, że byli cudownymi ludźmi i żałował odejścia od nich.
 15. Partner: Póki co brak
 16. Historia: Cole mieszkał w małym miasteczku oddalonym od wszelkich problemów i niepowodzeń. Nigdy jakoś specjalnie nie narzekał na swój los, choć przyznać trzeba, iż nie był on zbyt szczęśliwy. Jego rodzina nie należała do najbogatszych. Szybko więc przyzwyczaił się do biedy i ubóstwa. Mimo to nie był jakoś specjalnie wyśmiewany i gnębiony. Akurat w tych okolicach, większość ludzi traktowała się dobrze. Często jednak kradł i przysparzał wiele problemów. Bójki również nie były mu obce, a gdzieś w między czasie wpadł w złe towarzystwo, co również nie miało na niego dobrego wpływu. Tak naprawdę rzadko kiedy był w domu i mało czasu spędzał z rodziną. Choć do tej pory uważa, że byli to świetni ludzie i bardzo go kochali. Długo myślał nad tym co w końcu począć ze swoim życiem i doszedł do wniosku, że najlepiej było uciec. Tak więc pewnego wieczora spakował swoje manatki i najprościej w świecie zwiał bez żadnego wyjaśnienia. Błąkał się dość długo po świecie w samotności, próbując znaleźć swoje miejsce na ziemi i właśnie wtedy spotkał Anastasię. Od razu znaleźli ze sobą wspólny język i nie trzeba było długo czekać, aż całkowicie się zaprzyjaźnili. Niedługo potem zaczął traktować ją jak siostrę i naprawdę się z nią zżył. Zechciał jej pomóc i takim oto sposobem zaczęli podróżować we dwoje.
 17. Zainteresowania: Cóż, Cole od małego odznaczał się talentem muzycznym i wokalnym. Do dzisiaj wręcz kocha śpiewać, tańczyć i słuchać muzyki. Oprócz tego lubi wszelkiego rodzaju sporty i wysiłek fizyczny.
 18. Ciekawostki: ~Ma problemy ze snem, dlatego często w nocy wybiera się na spacery. ~Nienawidzi pająków i wszelkiego rodzaju owadów.
 19. Żywioł/y: Woda
 20. Moc/Moce: ~Oddychanie pod wodą. ~Powodowanie wzrostu roślin i wydobywanie z nich wody. ~Panowanie nad wodą.
 21. Profesja: Alchemik
 22. Przełożony: Brak
 23. Ranga: Nowicjusz
 24. Kontrahent: Brak
 25. Taliny: 1300
 26. Ekwipunek: "W poszukiwaniu magicznego kompasu" - Opowiadanie za które dostaniesz zwiększone PD! Możesz wykonać je tylko ty (i Anastasia)! Otrzymasz za nie zwiększone PD!
 27. Umiejętności: Siła - 50 | Zwinność - 100 | Szybkość - 25 | Kamuflaż - 50 | Walka - 25 | Magia - 50 | Wiedza - 100 | 
 28. Kontakt: [Gmail] happy.end1331@gmail.com | [Howrse] Kanto | 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mrs Black Farfallen