sobota, 14 kwietnia 2018

Anastasia Conolly

|Autor zdjęcia: Neiva|
|Zdjęcie przerobiła: Isleen|

"Set the world on fire"

 1. Imię: Anastasia
 2. Przezwisko/Skrót imienia: Ludzie często zdrabniają jej imię do Nastia lub Nasta, chociaż woli pierwszą opcję.
 3. Nazwisko: Conolly
 4. Wiek: 25 lat
 5. Data urodzenia: 13 Maja
 6. Płeć: Kobieta
 7. Rasa: Mag
 8. Miejsce zamieszkania: Roikaele
 9. Aparycja: Jest dość wysoką i szczupłą kobietą. Mierzy około 175 cm wzrostu. Mimo, iż wygląda niepozornie, to jest naprawdę dobra w walce.
 10. Opis wyglądu: Anastasia jest bardzo jasną blondynką o zielonych oczach. Najczęściej chodzi w rozpuszczonych włosach lub w dobieranym warkoczu na bok, aby zakryć małą, lecz widoczną ciemną plamkę, znajdującą się przed uchem. Nienawidzi się malować, gdyż uważa, że wygląda wtedy sztucznie, więc stawia na naturalne piękno. Lubi za to chodzić w sukienkach. Najczęściej jednak można ją zobaczyć w dżinsach oraz w bluzach lub koszulach.
 11. Znaki szczególne: Przed uchem posiada małą, lecz dość widoczną ciemną plamkę, której szczerze nienawidzi, dlatego często czesze włosy na bok, aby ją zakryć.
 12. Głos: https://www.youtube.com/watch?v=zPonioDYnoY
 13. Opis charakteru: Anastasia kryje w sobie wiele sprzeczności. Uwielbia troszczyć się o innych i opiekować się nimi, ale w chwilach złości potrafi wręcz obedrzeć ze skóry. Często opowiada żarty, głównie te czarne jak asfalt w Afryce. Pomimo dużego poczucia humoru Nastia jest raczej pesymistką. Rzadko myśli o sobie i najczęściej ma na celu dobro innych. Na co dzień jest raczej bezproblemowym człowiekiem, chyba że ktoś naprawdę zajdzie jej za skórę. Wtedy potrafi poważnie uszkodzić i mścić się za to latami. Jest bardzo inteligentna i dość szybko przyswaja wiedzę. Ma duży dystans do siebie ale jest dość pyskata i na wszystko ma celną ripostę. Nie należy raczej do osób leniwych i wszystkie obowiązki wykonuje bardzo starannie. Mimo wszystko Nastię naprawdę da się lubić.
 14. Rodzina: Jej rodzice byli magami i zginęli w walce, gdy dziewczyna miała 6 lat, więc nie pamięta ich zbyt dobrze. Po ich śmierci dziewczyna zamieszkała z ciotką. Ciotka zginęła w szesnaste urodziny Nastii. Od tego czasu za jedyną rodzinę uważa swojego najlepszego przyjaciela - Cola, którego traktuje jak brata.
 15. Partner: Brak, ale poszukiwania wciąż trwają.
 16. Historia: Do szóstego roku życia Nastia wiodła beztroskie dzieciństwo, wychowywana przez kochających rodziców. W wieku pięciu lat ujawniły się u niej magiczne zdolności. Mała Nastia potrafiła sprawiać, że rośliny wyrastały pod jej dłońmi. Rodziców bardzo ucieszyły jej zdolności, jednak postanowili poczekać z wdrażaniem jej w świat magów. Niestety gdy dziewczynka miała sześć lat państwo Conolly zginęli, a Anastasia trafiła pod opiekę do ciotki Diany. Kobieta również była magiem, jednak z niewiadomych powodów nie chciała uczyć małej siostrzenicy magii. Diana zginęła dziesięć lat później. Nasta miała trafić do domu dziecka, więc postanowiła uciec. Wtedy spotkała Cola. Od razu połączyła ich przyjaźń. Chłopak postanowił przygarnąć bezdomną do siebie.Od tamtej pory podróżują (chociaż Nastia woli określenie "tułają się") po całym świecie.
 17. Zainteresowania: Anastasia uwielbia słuchać muzyki, do tego stopnia, że nigdzie nie rusza się bez swojego MP3. Poza tym często czyta i pisze depresyjne wiersze.
 18. Ciekawostki: - Ma obsesję na punkcie kotów. Najchętniej przygarnęłaby wszystkie koty świata do siebie. - Uwielbia jeść! Mogłaby to robić cały czas. Na szczęście ma szybki metabolizm i w ogóle tego po niej nie widać.
 19. Żywioł/y: Roślinność
 20. Moc/Moce: 1. Sprawianie, że rośliny wyrastają pod jej dłońmi. 2. Władza nad roślinami. 3. Absorbowanie roślinności.
 21. Profesja: Uzdrowiciel 
 22. Przełożony: Brak
 23. Ranga: Nowicjusz
 24. Kontrahent: Brak
 25. Taliny: 1300
 26. Ekwipunek: "W poszukiwaniu magicznego kompasu" - Opowiadanie za które dostaniesz zwiększone PD! Możesz wykonać je tylko ty (i Cole)! Otrzymasz za nie zwiększone PD! 
 27. Umiejętności: Siła - 50 | Zwinność - 30 | Szybkość - 40 | Kamuflaż - 10 | Walka - 90 | Magia - 80 | Wiedza - 100 | 
 28. Kontakt: [Email] potterowa@vp.pl | [Howrse] MrsBlack | 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mrs Black Farfallen